LiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATV

Okna z Krakowa - Oknoplast Kraków

Oferta OKNOPLAST idealnie dopasowana do potrzeb

 

      Okna to jeden z najważniejszych elementów naszego domu, które odpowiednio dobrane podkreślą jego charakter i staną się wizytówką budynku. Dlatego zakup okien to inwestycja, którą warto starannie przemyśleć i zdecydować się na produkty, które będą spełniać wszystkie nasze oczekiwania dotyczące funkcjonalności, nowoczesnego designu, termoizolacyjności, czy bezpieczeństwa.

      W szerokiej gamie okien OKNOPLAST zastosowano najnowsze, innowacyjne oraz autorskie technologie, które gwarantują najwyższą jakość produktów oraz zapewniają oszczędność energii, która przekłada się na oszczędności w opłatach za ogrzewanie. Marka OKNOPLAST to także fachowe doradztwo, najwyższej jakości obsługa klienta oraz perfekcyjny serwis posprzedażowy. W salonach OKNOPLAST doświadczeni partnerzy handlowi są cennym źródłem informacji i wsparcia na każdym etapie zakupu oraz zapewniają profesjonalną usługę montażu, pozwalającą na zachowanie wysokich parametrów technicznych produktów OKNOPLAST.

 

 

Więcej designu, światła i ciepła

 

      Produkty OKNOPLAST to okna najnowszej generacji, które przestają być zwykłym materiałem budowlanym, a stają się elementem wystroju wnętrz. Są one odpowiedzią na współczesne trendy w budownictwie: dużych przeszkleń, bezpieczeństwa oraz energooszczędności. Przykładem innowacyjnego rozwiązania o zaawansowanych parametrach technicznych, które spełnia te wszystkie funkcje jest najnowszy system okienny OKNOPLAST – Pixel, dostępny w „Promocji Zimowej”. Idea tego rozwiązania polega na zminimalizowaniu bariery słonecznej, czyli uszczupleniu profilu okna oraz zwiększeniu tym samym powierzchni szyby, przy zastosowaniu tafli szybowych o maksymalnej przejrzystości. Dzięki takiej budowie okna do pomieszczenia wpada do 22% więcej światła słonecznego w porównaniu z standardowym oknem PVC. Dodatkowo Pixel także najbezpieczniejsze okno na rynku! Autorski, chroniony zgłoszeniem patentowym, system stalowych wzmocnień pozwala na projektowanie okien o dużych gabarytach. Dlatego nie musisz się obawiać, że duże okna będą łatwą przeszkodą do pokonania dla złodzieja. Co więcej, okno to może osiągnąć współczynnik przenikania ciepła Uw= 0,8, który przekracza zaostrzone normy w zakresie izolacyjności cieplnej, gwarantując komfort przebywania w danym pomieszczeniu.

 

 

 

       Obecnie trwa jeszcze zimowa promocja firmy OKNOPLAST, podczas której można uzyskać nawet do 46% rabatu na wybrane systemy okienne i akcesoria. Akcją objęte są zarówno najnowsze okna PIXEL i PROLUX, które wprowadzają do wnętrza pomieszczeń więcej naturalnego światła, jak i systemy energooszczędne Winergetic, które zapewniają najlepszą ochronę przed utratą ciepła, klasyczne okna Koncept oraz drzwi HST, które umożliwiają wykonanie dużych przeszkleń nawet do 13,8 m2.

   

      Zapraszamy do obejrzenia produktów oraz uzyskania szczegółowej informacji o aktualnej promocji w Salonie Premium Oknoplast:

 

Bastion

ul. Kostrogaj 23, Płock

tel. 24/264 07 07

 

 

Czas trwania promocji: do 31.1.2017.

 


 

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje na temat OKIEN Z KRAKOWA, szczegółowe dane zawiera strona internetowa prodocenta - OKNOPLAST KRAKÓW.

Podstawowe informacje

 

Winergetic Premium

Nowy wymiar energooszczędności

  • Doskonała termoizolacja
  • Elegancki design
  • Rozwiązanie dla domów pasywnych i energooszczędnych
  • 30% lżejszy pakiet szybowy umożliwiający tworzenie większych i nietypowych konstrukcji

 

 

 

Profil PLATINIUM EVOLUTION

 stanowi połączenie nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań funkcjonalnych z niepowtarzalną stylistyką.Standardem jest pakiet 3-szybowy o szerokości 36 mm, oraz współczynniku przenikalności cieplnej Uw=0,7 W/m2K.

 

 

Profil PLATINIUM

- wyrafinowana estetyka, najwyższa jakość i innowacyjne rozwiązania.

Platinium

 

Profil ORION Plus

- nowoczesny produkt wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Klientów. 

OrionProfil AWANS

- jego premierę poprzedziły intensywne konsultacje z Klientami oraz dwuletnie prace badawczo-wdrożeniowe.

 

 Awans

 

Profil KONCEPT

- standard ten jest połączeniem nowoczesnych rozwiązań technicznych i klasycznego wyglądu.

 

 Koncept

 

 

KOLORY PROFILI PVC

Chcąc wyjść naprzeciw wyrafinowanym gustom Klientów firma posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt różnych kolorów okien i drzwi, uzyskiwanych poprzez trwałe oklejenie okien specjalną folią renolitową.

http://www.oknoplast.com.pl/pl/24:Kolory_profili_PVC

 

 

OKUCIA

W oknach zastosowane są bogato wyposażone okucia austriackiej firmy MACO. Zwiększone możliwości regulacyjne wpływają na bezawaryjność obsługi, a srebrny kolor okuć nie tylko świadczy o nowoczesnym i ekologicznym zabezpieczeniu antykorozyjnym, ale jednocześnie polepsza estetykę okna. Natomiast teflonowe podkładki zawiasów poprawiają płynność pracy skrzydła.


Okucia MACO

 

SZYBY
W standardzie znaleźć można również nowość na rynku polskim – szybę THERMOLINE 1,0 o zwiększonych właściwościach termoizolacyjnych i współczynniku przenikalności cieplnej U=1,0, produkowaną przez firmę PRESS-GLAS.

 

Szyby


 

KLAMKI

Aby podkreślić indywidualny kształt OKIEN z Krakowa wyposażone są one w aluminiowe klamki HOPPE o oryginalnych kształtach i wyjątkowej kolorystyce. Klamki te mają nieprzeciętną wytrzymałość testowaną na 15 tysięcy cykli, podczas gdy rygorystyczna norma niemiecka DIN przewiduje ilość 10 tysięcy za wystarczającą.

 

KlamkiKlamka z kluczemKlamka srebrnaKlamka złota

 

GWARANCJA

OKNOPLAST-Kraków, jako jedna z dwóch firm (na dwadzieścia przebadanych), spełnił wszystkie wymagania techniczne i formalne. Celem badania były m.in. tak ważne kwestie z punktu widzenia Klienta jak przepuszczalność powietrza, wodoszczelność, sztywność statyczna i dynamiczna, odporność na obciążenie wiatrem i bezpieczeństwo.

OKNOPLAST-Kraków udziela na okna 7 lat gwarancji, a na szyby z Termoramką nawet do 10 lat.


Produkcja

DODATKI OKIENNE

WIN-STEP – niski próg balkonowy

TERMORAMKA - Ramka międzyszybowa ze stali szlachetnej

WIN-CLICK – zatrzask balkonowy

OKUCIA ANTYWŁAMANIOWE – WK1, WK2

NAWIEWNIK AERECO - automatyczny nawiewnik samoczynnie zwiększa przepływ powietrza

PARAPETY - zewnętrzne aluminiowe i wewnętrzne firmy VEKA

MOSKITIERY - przeciw owadom

ROLETY - Rolety zewnętrzne z pancerzem aluminiowym

SZPROSY – podziały szyby w oknie

 

 

Drzwi PVC

Drzwi nie tylko strzegą ogniska domowego, ale są także wizytówką domu. Stąd tak ważny, poza walorami użytkowymi, jest również ich wygląd i estetyka wykonania. W ofercie OKNOPLAST- Kraków można znaleźć szeroką gamę drzwi zewnętrznych z PVC i Aluminium, z wypełnieniami niemieckiej firmy ADECO.

 

 

Drzwi Indura    Drzwi Classic    Drzwi Indura szare