LiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATVLiteFootATV

O firmie

Firma BASTION s.c. działa na rynku płockim od 1991 roku. Na początku daliśmy się poznać jako wyspecjalizowana firma montująca i serwisująca elektroniczne systemy alarmowe do obiektów oraz samochodów.

 

Od kilku lat nasza firma idzie naturalną drogą rozwoju sukcesywnie rozszerzając zakres oferowanych towarów i usług. Obecnie zajmujemy się m.in. sprzedażą okien, bram garażowych, przemysłowych i ogrodzeniowych, ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych, napędów, szlabanów itp.

 

Produkujemy również namioty dla ekip remontowych, składane zastawki budowlano-drogowe oraz kojce i budy dla psów.

 

Dzięki szerokiemu wachlarzowi wyrobów oraz współpracy ze sprawdzonymi partnerami takimi jak firmy HORMANN, WIŚNIOWSKI, OKNOPLAST KRAKÓW, NICE i innych, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom stawianym przez zamawiającego.

 

Wyspecjalizowane etatowe ekipy pracowników zapewniają dokładny i profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

 

Jesteśmy członkiem IZBY GOSPODARCZEJ REGIONU PŁOCKIEGO

 

Co robimy:

od ponad 20 lat świadczenie usług jest dla nas pasją i sposobem na życie. Zarząd i doświadczona kadra pracownicza dąży do tago aby państwa pomysły i potrzeby przekuwać w dobre produkty i profesjonalne usługi.

 Specjalizujemy się:
 w sprzedaży, montażu i serwisie wyrobów renomowanych producentów takich jak : Hormann, Normastahl, Wiśniowski, Oknoplast Kraków, Nice, BFT i innych.

Zwracamy baczną uwagę  na:
kompleksową obsługę naszych kontrachentów od momentu złożenia oferty poprzez prefesjonalny montaż i skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 Ponad 20 letnie doświadczenie
pozwala nam stwierdzić iż jesteśmy w stania sprostać każdemu wyzwaniu z naszej branży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą